Vakti Saati

Kocaeli ili için aylık olarak namaz vakitleri tablosunu görmek istiyorsanız CNN'in 2019 ezan saatleri sayfasına girerek Diyanet namaz saatleri detaylarına erişebilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
İsmail Şimşek
DOSYA BOYUTU
1,12 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059275361

PDF formatında Vakti Saati. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Vakti Saati kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Her sürgün az veya çok ilk insan Hz Adem'in dünyaya sürgün edilmesinin taklididir. Aşık kimse de cennetten bir hata nedeniyle sürgün edilen Müslüman gibi affa layık olmasa da kendini affettirme mücadelesine girer veya girmelidir. Aşık için esaslı mesele cennetten sürgün edilmekten ziyade sevgililer sevgilisinin kalbinden sürgün edilmemektir. Bunun için tevbeler tevbesini arar durur lisanı hali ile. Aşksızlığa karşı çıktığı için de kendisine yeniden aşık olunan ismi hafi bir baş kahraman ile bu kahramanın yoruma terk ettiği bir başka kahramana uzaklaştırma cezası vermesini farklı farklı hikayelerle kaleme alan İsmail Şimşek' in; aşığın sürgün edilme sürecindeki ruhsal gelgitlerini aşka,güzelliğe ve güzel ahlaka evrilterek- salıncaktaki bir çocuğun salınması gibi eğlence-korku-heyecanın birbiriyle iç içe geçtiği üslupla - anlattığı bu öyküler kitabını okumak için "vakti saati" elinizde.(Tanıtım Bülteninden) 


2019 yılı İstanbul Namaz Vakitleri, İstanbul için 30 günlük diyanet namaz vakitleri. İstanbul Vakitleri. 19.08.2019 / 18 Zilhicce 1440. İmsak04:35.