Zoraki Nikah

Zoraki evlilik. Alperen Gürbüzer. Zeyd Peygamberimizin evlatlığı idi. Artık bu noktadan sonra Zeyneb'in itiraz etme şansı yoktu, nitekim de öyle oldu ve nikah kıyıldı.

Responsive image
YAZAR
Levent Torun
DOSYA BOYUTU
6,48 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059644136

Zoraki Nikah harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Levent Torun. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Levent Torun'den Zoraki Nikah kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bu anı roman genç kuşaklara 1952-1980 arası güzel yurdumda yaşanan toplumsal olayları ve arka planlarını bir el kitabı kolaylığı ile öğretmek için yazıldı. Ön planda Asu ve Turgut aşkı çerçevesinde 1962-1969 yılları İstanbul Erkek Lisesi anıları eşliğinde oluştu. Bol felsefi metinlere başvurularak aklın önemi bağlamında Büyük Önder'in "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir" sözüne sadık kalınarak "irfanı hür,vicdanı hür kuşaklar" yetiştirmek ülküsünden bir an uzaklaşılmadı. Cumhuriyeti hedefi olan" aydınlanmaya" taşımak misyonu ile yükümlü genç" sarı-siyahlı" kardeşlerime kolay gelsin! diyorum. Sakın Mideci'lerden olmayın, Beyinci'lerden olun...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 160Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Etki Yayınları 


Levent Torun. Bu anı roman genç kuşaklara 1952-1980 arası güzel yurdumda yaşanan toplumsal olayları ve arka planlarını bir el kitabı kolaylığı ile öğretmek için yazıldı.